Відбулася профорієнтаційна зустріч старшого викладача кафедри ГПСГБ Гаврилюк Ольги Володимирівни та завідувача кафедри ГПСГБ Александровича Вадима Анатолійовича зі студентами Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу.

Під час зустрічі студентам було представлено освітню напряму Промислове та цивільне будівництво спеціальності G19. Особливу увагу приділено ролі геотехніки у сучасному будівництві.

День відкритих дверей у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, який відбувся 1 травня 2026 року, став справжньою подією для майбутніх абітурієнтів. Офлайн до заходу долучилися близько 100 учнів – жива атмосфера, спілкування з викладачами та студентами, перші кроки до усвідомленого вибору професії.

На кафедрі геотехніки, підземних споруд та гідротехнічного будівництва 28 квітня 2026 року відбулося засідання секції геотехнічного та гідротехнічного будівництва в рамках ХІХ Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти. У заході взяли участь провідні науковці та викладачі кафедри. До роботи секції активно долучилися аспіранти та студенти ННІ БЦІ, які представили результати власних досліджень. Першою виступила студентка 2 курсу Сухорукова Д.Р., яка презентувала проєкт рибопропускної споруди міні ГЕС. Далі студентка 4 курсу Вітренко М.В. розповіла про моделювання взаємодії системи «основа–фундамент–споруда». Студентка 2 курсу Шиян М.О. висвітлила проблематику інженерних вишукувань при перетині трубопроводами активних тектонічних розломів. Аспірант Спіранде О.С. представив дві доповіді – про аналітичне моделювання шпунтової стіни за мембранною теорією та чисельне моделювання роботи плаского сталевого шпунта комбінованої гнучкої підпірної стіни. Аспірант Гаврилюк О.В. дослідила вплив геометричних параметрів моделі ґрунтової основи на її розподільчу здатність. 

Україна чекає на дітей і молодь з тимчасово окупованих територій і створює умови, щоб цей шлях був реальним, доступним і безпечним. Зібрали ключове: як вступити у 2026 році, які діють пільги для вступників із ТОТ, та як працює квота-2. ННІ БЗЦІ, а також кафедру ГПСГБ представив доцент кафедри Пальченко Олег Леонідович.

26 березня у безпечному просторі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася подія, що допомагає визначитися з майбутнім вже сьогодні – «ПрофіСтарт» для учнів 9-х класів 

Захід відвідало 120 учасників, які мали змогу не лише познайомитися з університетом, а й відчути себе частиною студентського середовища.

23 березня 2026 року університет став простором, де майбутнє відчувається вже сьогодні. День відкритих дверей об’єднав учнів 9-х, 10-х і 11-х класів - усіх, хто замислюється над важливим питанням: ким бути і який шлях обрати

Це була не просто ознайомча зустріч, а справжній діалог - відкритий, щирий і наповнений змістом. Тут не було формальностей чи сухих презентацій - натомість була жива комунікація, запитання і відповіді, які допомагають побачити реальну картину студентського життя.

25 лютого 2026 року відбувся День відкритих дверей, який об’єднав учнів 11-х класів, батьків та педагогів навколо важливого кроку – вибору майбутньої професії та закладу вищої освіти.

Захід пройшов у піднесеній та теплій атмосфері, зібравши широку аудиторію у двох форматах: понад 100 учасників долучилися офлайн у безпечному просторі, ще 208 – онлайн.

27 січня 2026 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся презентаційний захід «Зимовий вступ – нульовий курс», присвячений старту роботи підготовчого відділення в межах державного проєкту «Відкритий шлях до вищої освіти». Захід пройшов у подвійному форматі – очно, у безпечному просторі університету, та онлайн, що дозволило долучитися широкому колу вступників, їхнім батькам і педагогам з різних регіонів України та з-за кордону.

5 січня 2026 року Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова у безпечному просторі метрошколи на станції «Університет» провів зустріч з учнями 9-ч та 11-х класів міста Харковаі області, присвячену підготовці до НМТ-2026.

5 січня 2026 року Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова став місцем, де майбутні випускники зробили ще один впевнений крок до свого успіху.

У безпечному просторі університету відбулася зустріч з учнями 11-х класів міста Харкова, присвячена підготовці до НМТ-2026 та вибору майбутньої професії.